Konferencja Online

Serwis konferencjaonline.pl został po raz pierwszy uruchomiony w styczniu 2019 roku, przy okazji dalszego rozwoju corocznego wydarzenia "Jagodowe Trendy”, które już od kilku edycji współorganizujemy jako Horti Team.

W odpowiedzi na coraz szersze zainteresowanie naszym wydarzeniem, w ostatniej edycji wyszliśmy naprzeciw słuchaczom z najdalszych regionów Polski, którzy nie mogli do nas fizycznie dołączyć. W celu ułatwienia udziału w wydarzeniu uruchomiliśmy unikalny serwis konferencji online, który pozwala na oglądanie wykładów i kontakt z wystawcami bez względu na miejsce pobytu. Utworzenie serwisu umożliwiło również wydłużenie dostępu do funkcjonalności konferencyjnych – uczestnicy mieli dostęp do wirtualnych stoisk wystawców i możliwość obejrzenia nagrań z wykładów jeszcze przez tydzień po zakończeniu konferencji w Kraśniku.

Co umożliwia serwis konferencja online?

  • Dostęp do transmisji na żywo z wykładów
  • Dostęp do nagrań z konferencji jeszcze przez tydzień po zakończeniu wydarzenia
  • Kontakt z wystawcami przez wirtualne stoiska wystawców
  • Dostęp do wszystkich materiałów i nagrań udostępnionych przez wystawców i organizatorów o dowolnej porze dnia i bez względu na miejsce pobytu

Jesteśmy otwarci na współpracę przy organizacji Państwa wydarzeń konferencyjnych oraz przenoszenie w ich świat online przy użyciu naszej infrastruktury. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez email: pkrawiec@hortiteam.pl.